UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oni co roku narzekają niech zmienią pracę sprzedadzą ziemie i bedzie spokój. Non stop im cos nie pasuje za sucho za mokro slabe zbiory. Kto ci kazał być rolnikiem ? Zmiencie zawód ludzie jak wam nie pasi

Ie jd