UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oni co roku narzekają niech zmienią pracę sprzedadzą ziemie i bedzie spokój. Non stop im cos nie pasuje za sucho za mokro slabe zbiory. Kto ci kazał być rolnikiem ? Zmiencie zawód ludzie jak wam nie pasi

Ie jd

Anuluj