UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oni co roku narzekają niech zmienią pracę sprzedadzą ziemie i bedzie spokój. Non stop im cos nie pasuje za sucho za mokro slabe zbiory. Kto ci kazał być rolnikiem ? Zmiencie zawód ludzie jak wam nie pasi
Ie jd