UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z rolnikami nikt nie wygrał, kto przeciwko nim działał, bo to rolnicy decydują o tym, kto będzie rządził w Polsce, to największa grupa zawodowa w kraju. Już za AWS, SLD i PO robili działania przeciw rolnikom i potem rolnicy odsunęli te partie od władzy w wyborach.