A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty gościu już dawno byś zdechł z głodu żeby nie rolnicy.
Niestety, ale nie tylko rolników udało się zmanipulować przez psychologów PiS-u.
@Polak. - Od czasu gdy rolnicy poparli pis, nie kupuję żadnych polskich produktów rolniczych i jakoś żyję. To za kare macie!
@Risto - "Mogli wcześniej zastanowić się na kogo głosują"- kiełbaska im pomachali i całymi rodzinami głosowali za pisem, a tu nagle. .. o jejku, łapka w nocniku :)
Niech głosują na POKO to dobiero zobaczą ile by dostali !!! Daj palec to zaraz chcą całą rękę itd. itd. .. .. Rolnicy to najbardziej uprzywilejowana grupa społeczna i do tego najbardziej dofinansowana za naszą kasę !
@Aao - Człowieku ty mylisz zupełnie znaczenie za friko. Właśnie rolnik za friko dostanie kasę i za nią opłaca ludzi, co pracują na jego, bo z tej kasy z dopłat starczy na pracowników, na życie i opłaty, na trującą chemię, na drogie sprzęty, na drogie wypasione auta itd. itd. .. .Ja też jakbym dostał taką kasę za friko wynająłbym ludzi, żeby pracowali dla mnie i na ich pracy bym się dorabiał oraz udawał wielkiego producenta.
@RobertKoliński - Dotyka 350 tys. gospodarstw hodujących bydło, następne tysiące hodowców drobiu, dzisiaj cena bydła mięsnego jest niska, natomiast po wprowadzeniu tej ustawy to doprowadzi do tego, że będą płacić po 4-5 zł/kg w tym roku 2 miesięczne cielaki kosztowały przez pandemię tyle co w zeszłym roku 2 tygodniowe. Ludzie mają kredyty, jak mają jakieś dotacje to muszą tą produkcję prowadzić przez 5 lat, albo oddać dotacje z odsetkami, upadek hodowli wołowiny w Polsce oznacza krach na rynku zbóż, bo rocznie w Polsce używa się ok 20 milionów ton paszy ze zbóż z czego ok 3 miliony ton to import soi, a reszta to zboża z Polski, jak zlikwidują hodowlę wołowiny to co zrobią z tym zbożem? Trzoda chlewna w Polsce w niektórych województwach jest praktytcznie całkowicie wybita przez ASF, u nas w powiecie prawie nie ma tuczników. kto wtedy kupi te zboże? Czas aby odrzucić ten bubel prawny antyrolniczy. Agrounia dobrze robi, że strajkuje.
@hnfgnzxn - Rolnicy dobrze wiedzą, bo 40% eksportu wołowiny i 30% kurczaków to ubój rytualny, po prostu teraz będą wozić do Niemiec i Czech i tam brać opłaty od Polaków za ubój rytualny, które zostaną przerzucone na polskich rolników pod postacią obniżki cen skupu. PiS po prostu szkodzi tym polskim gospodarstwom. A w sklepach oczywiście będą podwyżki dla konsumentów, bo mięso będą teraz wozić do rzeźni za granicą i potem przywozić ponownie do Polski po uboju, poza tym pewnie zamkną kilka rzeźni w Polsce bo takich zakładów, które dokonują uboju rytualnego jest kilkadziesiąt w Polsce.
Skoro przeszkadzają wam rolnicy na ulicach Elblązka. .. to po jaki h. . elbląskie slamsy jadą na wieś. .siedzieć w tych swoich klatkach w tym swoim bigosie i wara wyjazdu nad wodę czy do lasu miejskie
ręce opadają jak ludzie, ,jadą, ,po rolnikach. Gówno wiedzą o ich pracy a się wypowiadają. Tym bardziej o tej ustawie gdzie idioci widzą tylko norki a nie zagłębią się w temat. Nie można zniszczyć polskiego rolnictwa!!! Sprowadzanie żywności tylko zza granicy to wielkie niebezpieczeństwo! 1.Wybuch wojny i sami zdechniemy z głodu. 2.Coś się nie spodoba unii zaraz jakieś embarga/sankcje i zakaz importu żywności. 3.Złe stosunki z innymi państwami i zaraz mogą nam zabronić importu żywności. 4.Głupi wirus- zamknięte granice i dalej jesteśmy w czarnej d... . Ogarnijcie się ludzie! POWINNIŚCIE JECHAĆ PO POLITYKACH A NIE SAMI PO SOBIE!!!