UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro przeszkadzają wam rolnicy na ulicach Elblązka. .. to po jaki h. . elbląskie slamsy jadą na wieś. .siedzieć w tych swoich klatkach w tym swoim bigosie i wara wyjazdu nad wodę czy do lasu miejskie
Wkurzony jenot