UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro przeszkadzają wam rolnicy na ulicach Elblązka. .. to po jaki h. . elbląskie slamsy jadą na wieś. .siedzieć w tych swoich klatkach w tym swoim bigosie i wara wyjazdu nad wodę czy do lasu miejskie

Wkurzony jenot

Anuluj