UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ręce opadają jak ludzie, ,jadą, ,po rolnikach. Gówno wiedzą o ich pracy a się wypowiadają. Tym bardziej o tej ustawie gdzie idioci widzą tylko norki a nie zagłębią się w temat. Nie można zniszczyć polskiego rolnictwa!!! Sprowadzanie żywności tylko zza granicy to wielkie niebezpieczeństwo! 1.Wybuch wojny i sami zdechniemy z głodu. 2.Coś się nie spodoba unii zaraz jakieś embarga/sankcje i zakaz importu żywności. 3.Złe stosunki z innymi państwami i zaraz mogą nam zabronić importu żywności. 4.Głupi wirus- zamknięte granice i dalej jesteśmy w czarnej d... . Ogarnijcie się ludzie! POWINNIŚCIE JECHAĆ PO POLITYKACH A NIE SAMI PO SOBIE!!!

TenJakiTyp

Anuluj