UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech głosują na POKO to dobiero zobaczą ile by dostali !!! Daj palec to zaraz chcą całą rękę itd. itd. .. .. Rolnicy to najbardziej uprzywilejowana grupa społeczna i do tego najbardziej dofinansowana za naszą kasę !