UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro przeszkadzają wam rolnicy na ulicach Elblązka. .. to po jaki h. . elbląskie slamsy jadą na wieś. .siedzieć w tych swoich klatkach w tym swoim bigosie i wara wyjazdu nad wodę czy do lasu miejskie

Wkurzony jenot