88
08.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chciałbym, by wszyscy wiedzieli na czym polega ubój rytualny albo halal. Chciałbym by wszystkie panie wiedziały jak się w Polsce zabija zwierzęta na ich futerka. Czy Pan Koliński, czy Pan Wcisło, lub ksiądz biskup, który nie zabiera głosu odpowie mi na to?
(2020.10.10)

info

0  
  0
"Zen"- To Ty??? Po mądrościach typowałbym Ciebie !
(2020.10.10)
"Są niestety ludźmi pracowitymi, ale tępakami. Widzą tylko czubek swojego nosa, szerszej perspektywy po prostu nie ogarniają. "- Wiesz z tą pracowitością rolników bym nie przesadzał ! Tych których znam, od pracy mają ludzi, których zatrudniają, głównie co za wódę będą całymi dniami zap. ..
(2020.10.10)

info

1  
  2
@TenJakiTyp - Może lepiej ty się ogarnij?
(2020.10.10)
Jakieś konkretne argumenty czy tylko tak sobie pier. .. ?
TenJakiTyp (2020.10.10)
To akurat nie ja, bo byłem na polu, ale podpisuję się pod postulatami rolników obiema rękami. :)Rolnicy to silna i zwarta grupa. Nie dadzą sobie zniszczyć biznesu i będą strajkować. Nie rozumiem o co chodzi rządowi, jaki jest cel tej nagłej wrzutki z tą ustawą, bo to, że wywoła ona protesty na wsi to było więcej niż pewne.
Zen (2020.10.10)
Nie mieszaj do tego PO, SLD, PSL. przecież to jest najwierniejszy elektorat pisu, który obudził się. Skończyła się wyborcza euforia. Obejrzał się Kusy jak ogon obcięli!!!
agronom (2020.10.10)
Wpisy wyjątkowo bylejakie. .. .Mundrować się jest komu, ale do pracy nie ma nikogo. .. .Tak jak brak wspomnienia o bitwie Wojska Polskiego pod Lenino. Szybko się zapomina, i tyko, ,mądrale, ,się wpoisują z braku lepszego zajęcia.
niktinic (2020.10.12)

info

0  
  0