UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Risto - "Mogli wcześniej zastanowić się na kogo głosują"- kiełbaska im pomachali i całymi rodzinami głosowali za pisem, a tu nagle. .. o jejku, łapka w nocniku :)


Anuluj