A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@rrrrrr - Bo tylko dzięki rolnikom PIS wygrał i robi destrukcję kraju!
@Kas - Ja również, zwierzę to nie jest rzecz, rolnicy okropnie traktują zwierzęta i nie tylko hodowlane ale psy również. ..
Nikt nie chce zniszczyć rolnictwa ale zwierzę to nie jest rzecz tylko żywa istota, która cierpi i metody chowu zwierząt muszą być bardziej cywilizowane, jestem w 100% za ustawą
Podczas ostatnich wyborów - straciłem szacunek dla rolników!
Niech Wam PIS pomoże, tak hojnie ich wspieracie w wyborach. Trafiła kosa na kamień?
adres dla protestujących : ul. Nowogrodzka 84/86 02-018 Warszawa, można się telefonicznie umówić tel. : (+48)22 62 15 035
Grube wióry, protestują w ciągnikach za nota bene pół bańki, to wiadomo areał i inwentarz mają konkretny.
won z porzadnego miasta bu, ra, ki.
@mkt - Tak psy biegają watahami po wsi i atakują ludzi. Ale cóż. Ochrona.
Mogli wcześniej zastanowić się na kogo głosują, a nie teraz zwykłym ludziom życie i pracę utrudniają. A władza się śmieje.