UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziadostwo a nie przekop. Ktos widzial port w Elblągu????? To ma byc port????? 500 lat temu mogl byc a dzis to jest przystań a nie port. Tu portu nigdy nie bedzie bo i gdzie????? Ludzie ten przekop jest tylko po to by gawiedz PiSowska mogla opluwać nie wiadomo kogo i dlaczego i po co????? To jest taka sobie fanaberia wodza aby pokazac ze on moze bo moze i tylko dlatego. To nikomu niepotrzebne dziadostwo i zniszczenie środowiska naturalnego. Skutki beda oplakane. .. Ani PO ani PiS przegrało ze srodowiskiem a wygralo, ,politykierstwo"dla ubogich.


Anuluj