UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Kaczan - Może nie na mapy świata ale Europy. Gdy jestem na statku patrzę w locje i alrsy i jest tam port Elblag. Aż się łezka w oku zakręca, a jak czytam dalej jakie zanurzenia i obostrzenia to dochodzę do wniosku że bezpiecznie obecnie to tylko kajakiem i to z zanurzenienien nie większym niż metr
New jersey