UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Wcisła zrobił bardzo dużo dobrego dla Elbląga, nic dziwnego że jest o nim głośno, pokazywanie się w mediach to część pracy polityka. Chyba że nic się nie robi a tylko pobiera dietę. Wówczas i rozgłosu nie ma