UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcieliście Pis i Kaczora to macie! W kasie pusto to mamy cięcia, będzie jeszcze gorzej. Nie tylko służba zdrowia cierpi, pracuję w szkole, poza swoimi godzinami muszę za darmo pracować w świetlicy, bo zlikwidowano etaty a dzieciom trzeba zapewnić opiekę. Pis doprowadzi nas do ruiny
Betti