UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chcieliście Pis i Kaczora to macie! W kasie pusto to mamy cięcia, będzie jeszcze gorzej. Nie tylko służba zdrowia cierpi, pracuję w szkole, poza swoimi godzinami muszę za darmo pracować w świetlicy, bo zlikwidowano etaty a dzieciom trzeba zapewnić opiekę. Pis doprowadzi nas do ruiny

Betti