96
11.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A mam się nie opłaca utrzymywanie urzędników
(2020.09.12)
@Art :) - Departanent Promocji Miasta choduje szczury w basenie i pilnują, żeby nikt nie ruszał ich terrarium
(2020.09.12)
Na co komu urząd jak jest zamknięty? Też zlikwidować!
(2020.09.12)
Sprzedam domenę miastoelblag. pl hehehe
(2020.09.12)
Skoro nie ma śniegu a jest infrastruktura można zastosować podłoże z igielitu i korzystać z góry w przeważającym okresie letnim. Na szczycie góry można wybudować wieże widokową a nawet pokusić się o mała kawiarnię. Część zbocza jest zarośnięta i nieużytkowana chciałbym tam zobaczyć letni tor bobslejowy.
Nowak (2020.09.12)

info

1  
  0
Bardzo dobry pomysł, i po co on komu jak zamkniety, polikwidować, jeśli juz wszystko sie likwiduje w tym mieście, forsy sie zaoszczedzi, ze ho. .ho, albo i jeszcze więcej, a wytyczne i tak idą z Srolsztyna.
No tak (2020.09.12)
Do komentujących ze Olsztyn wszystko zabiera, pytam kto, prezydent Olsztyna p. Grzymowicz (Zwolennik PO)czy może wojewoda? Czy może marszałek? Czy zwykły mieszkaniec Olsztyna? A jak starają się władze tego miasta, co myślą ze ich będą prosić żeby może wzięli to lub tamto? Trzeba ruszyć du. .. .i zadbać o interes miasta, jeździć, chodzić, rozmawiać a nie siedzieć zamkniętym w urzędzie i czekać, „bo nam się należy”. Pretensje do nieudolnych władz miasta, ze jest bylejakość, ze wszystko tylko likwiduje się i ze tylko realizuje się program „ nasi na swoim”
(2020.09.12)
Czego wy nie rozumiecie prostaki. Każdy tylko nażeka. Nikt nic nie rozumie. Mam 50 lat jak miałem 10 lat to jak śnieg spadł w listopazdie to leżał do marca, takie były zimy. Takich zim już nie będzie to po co to utrzymywać. Wasze nażekania budzą już wstręt. To tak jakby ktoś 2 razy w roku wyciągnął zakużony rower z piwnicy żeby pojechać do pracy bo samochód zawiódł i nażekał że brak dróg dla rowerów.
(2020.09.12)

info

3  
  3
u nas w mieście przy władzy jest inna obcja!!!!! ale fakt jest taki że u nas nie ma zim. chyba że wybucha jakiś wulkan i mała epoka lodowcowa!!!!!
narciarz (2020.09.12)
zastanawiam się co za barany bo inaczej ich nazwać nie można mieszają politykę do tego tematu? Przecież to czysta sprawa ekonomii. Jest śnieg są klienci interes się kręci nie ma to się nie kręci. Nawet w Dubaju na pustyni można pośmigać ale tam klientela inna mają kasę to i można pod dachem zrobić i będzie śnieg ale co wy chcecie na wsi elbląskiej wybudować dla urzędasów i emerytów? Jak ci co się tak burzą mają chęć to niech sobie wybudują a potem sprzedają bilety za tysiące jak są frajerzy albo przepraszam klienci to zapłacą jak się rachunek zgodzi to brawo im za pomysł i realizację. Tu politycy i urzędasy ciała ne dali bo gdzie? Trochę rozumu ludzie jest mnóstwo innych miejsc gdzie można się do nich doczepić. W obecnych czasach byle kretyn może coś wyprodukować ale inną sprawą jest to sprzedać.
(2020.09.12)

info

1  
  2