96
11.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zastanawiam się co za barrany bo inaczej ich nazwać nie można mieszają politykę do tego tematu? Przecież to czysta sprawa ekonomii. Jest śnieg są klienci interes się kręci nie ma to się nie kręci. Nawet w Dubaju na pustyni można pośmigać ale tam klientela inna mają kasę to i można pod dachem zrobić i będzie śnieg ale co wy chcecie na wsi elbląskiej wybudować dla urzędasów i emerytów? Jak ci co się tak burzą mają chęć to niech sobie wybudują a potem sprzedają bilety za tysiące jak są frajerzy albo przepraszam klienci to zapłacą jak się rachunek zgodzi to brawo im za pomysł i realizację. Tu politycy i urzędasy ciała ne dali bo gdzie? Trochę rozumu ludzie jest mnóstwo innych miejsc gdzie można się do nich doczepić. W obecnych czasach byle bałwan może coś wyprodukować ale inną sprawą jest to sprzedać.
(2020.09.12)

info

0  
  0
Co ma PIS do tego? To rządy włodarzy miasta.
(2020.09.12)
a taki był ładny, amerykański, szkoooooda :)
Pawlito (2020.09.12)

info

2  
  0
Teren od góry chrobrego do gęsiej góry jest tak zaniedbany że ręce opadają. .. Ja tam widzę piękną rekreację. Tylko chęci i ciągnąć kasę z unii. .. Ale nie lepiej dać olsztynowi się nachapać. .. Z gęsiej góry już nie widać połowy miasta, druzna. .. bo ciężko przyciąć drzewa odpowiednio. ..
Fer (2020.09.12)

info

1  
  1
Kasa to pod stołem chodziła od początku tej szemranej "imprezy".
Maryjolka (2020.09.12)
To początek czyszczenia dna planowanej "zatoki ścieku bałtyckiego", za 50 lat będzie trudno odzyskać złom zalegający 1,5 m pod taflą fekalno-iperytowej zupy. Ktoś ma głowę na karku.
(2020.09.12)

info

0  
  3
)od dewastacji i niszczenia polacy sa specami w europie wyciag mógł pracowac jako przejazdy linowe krzesełkowe dla mieszkancówe Elblaga i dzieciaków była by radocha, aLE NAJLEPIEJ TO PRZEKAZAC NA ZŁOM
mi esz.E-ga (2020.09.12)

info

3  
  0
No i widzicie, "firmie "bardziej (opłacało się ?)zdemontować urządzenia i wywieźć na złom niż odsprzedać miastu po cenie złomu - to taki pies ogrodnika. Nie dałbym ani złotówki za to co pozostało -niech zostawią teren taki jaki zastali.
ogrodnik psa (2020.09.12)

info

2  
  1
@yataman -za niemca wszystko było przemyślane i skalkulowane, Niemiec wolał zrobić tor wodny przez Szkarpawę niż kopać mierzeję. Szlaki w Bażantarni rozjeżdżone i zniszczona infrastruktura przez pisowskich wszystkochciejców
gjob (2020.09.12)

info

3  
  0
Szkoda że ci wszyscy mistrzowie gospodarki i projektanci inwestycji się nie podpisują. A nie chcecie aby krytego toru narciarskiego - to się da zrobić, jest taki w Dubaju i nie tylko.
mampomysła (2020.09.12)

info

3  
  0