UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego wy nie rozumiecie prostaki. Każdy tylko nażeka. Nikt nic nie rozumie. Mam 50 lat jak miałem 10 lat to jak śnieg spadł w listopazdie to leżał do marca, takie były zimy. Takich zim już nie będzie to po co to utrzymywać. Wasze nażekania budzą już wstręt. To tak jakby ktoś 2 razy w roku wyciągnął zakużony rower z piwnicy żeby pojechać do pracy bo samochód zawiódł i nażekał że brak dróg dla rowerów.