UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro nie ma śniegu a jest infrastruktura można zastosować podłoże z igielitu i korzystać z góry w przeważającym okresie letnim. Na szczycie góry można wybudować wieże widokową a nawet pokusić się o mała kawiarnię. Część zbocza jest zarośnięta i nieużytkowana chciałbym tam zobaczyć letni tor bobslejowy.

Nowak