UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro nie ma śniegu a jest infrastruktura można zastosować podłoże z igielitu i korzystać z góry w przeważającym okresie letnim. Na szczycie góry można wybudować wieże widokową a nawet pokusić się o mała kawiarnię. Część zbocza jest zarośnięta i nieużytkowana chciałbym tam zobaczyć letni tor bobslejowy.
Nowak