UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobry pomysł, i po co on komu jak zamkniety, polikwidować, jeśli juz wszystko sie likwiduje w tym mieście, forsy sie zaoszczedzi, ze ho. .ho, albo i jeszcze więcej, a wytyczne i tak idą z Srolsztyna.

No tak