UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zastanawiam się co za barany bo inaczej ich nazwać nie można mieszają politykę do tego tematu? Przecież to czysta sprawa ekonomii. Jest śnieg są klienci interes się kręci nie ma to się nie kręci. Nawet w Dubaju na pustyni można pośmigać ale tam klientela inna mają kasę to i można pod dachem zrobić i będzie śnieg ale co wy chcecie na wsi elbląskiej wybudować dla urzędasów i emerytów? Jak ci co się tak burzą mają chęć to niech sobie wybudują a potem sprzedają bilety za tysiące jak są frajerzy albo przepraszam klienci to zapłacą jak się rachunek zgodzi to brawo im za pomysł i realizację. Tu politycy i urzędasy ciała ne dali bo gdzie? Trochę rozumu ludzie jest mnóstwo innych miejsc gdzie można się do nich doczepić. W obecnych czasach byle kretyn może coś wyprodukować ale inną sprawą jest to sprzedać.