UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czego wy nie rozumiecie prostaki. Każdy tylko nażeka. Nikt nic nie rozumie. Mam 50 lat jak miałem 10 lat to jak śnieg spadł w listopazdie to leżał do marca, takie były zimy. Takich zim już nie będzie to po co to utrzymywać. Wasze nażekania budzą już wstręt. To tak jakby ktoś 2 razy w roku wyciągnął zakużony rower z piwnicy żeby pojechać do pracy bo samochód zawiódł i nażekał że brak dróg dla rowerów.