96
11.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten kto to pozwolił zdemontować i złomować powinien trafić pod osąd nie sadu ale ludzi mieszkańców Elbląga i podejrzewam ze cało by nie wyszedł zrobic cos dla elblążan i potem pozwolić zaorać z ziemią brak słów
Patologia ratusza (2020.09.11)

info

2  
  2
Z tymi przy korycie bez wizji mysli i z tymi którzy ich wybieraja co z tym województwem zrobisz
(2020.09.11)
@Do_pomorskiego - Absolutnie!!
(2020.09.11)
Kolejna zima bez śniegu a tu jakieś pigmeje z Australii sie wypowiadają. Na co komu ten wyciąg jak OD 4 LAT ŚNIEGU NIE MA!!!
(2020.09.11)
Witam najlepiej wszystko zniszczyć nic nie robić tylko kasę brać taki mamy rząd i naszego Prezydenta. Naprawdę nic się nie dzieje w tym Elblągu jak by staneło w czasie gdzie indziej gdzieś inwestują basen przy dolince aż się chce płakać taki teren nie wykorzystany można by było zrobić zjerzdzalnie otwarty basen z wodą podgrzewaną jak gdzie indziej są a u nas nic. Góra chrobrego umiera a w zimie dużo ludzi się przewija przyjerzdza na narty
(2020.09.11)

info

0  
  0
Nie najlepiej wychodzi budowa super markietów w Elblągu i nic po za tym nie mamy dobrego gospodarza najlepiej oddamy wszystko Olsztynowi
(2020.09.11)

info

0  
  0
A niby po co taki stok narciarski skoro NIE MA ZIM !!!!!i i sniegu.
zofija (2020.09.12)

info

1  
  0
@Hahahaha - Najlepiej postawić na górce Chrobrego bieżnie z funkcja treningu wchodzenia pod górę. To by pasowało do działań urzędników.
(2020.09.12)
@CH - Tor Kalbar skończy jak wyciąg narciarski. Mają też likwidować i wywozić biurka urzędników.
(2020.09.12)
@mamakaroliny - Missana nikt nie wybierał, Wróblewski łajdak powołał tego łajdaka a obaj powinni zniknąć
(2020.09.12)