A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tam statystyk nie wyrobią. Hmmm. , . .. wiesz gówno mnie to obchodzi !!!! Są zgłoszenia, są wpisy w necie i problem trzeba rozwiązać !!!! Za to biorą kasę !!! Weź tylko ilość zgłoszeń, wpisów w necie - to jest statystyka i to olbrzymia. Skończ z pisaniem o statystykach, bo ludzi one nie obchodzą w przeciwieństwie do pozytywnych efektów działań.
@ do nich w ogóle nie wiele dociera jeżeli chodzi o skargi obywateli, za to w umarzaniu spraw są błyskawiczni. @ To warto powtórzyć !!! Bardzo trafne !!! Piszesz nie wiele dociera? Ja ujmę to krócej - nic nie dociera !
Policja straciła w oczach społeczeństwa. komendanci wszystkich szczebli z nadania politycznego, Wykonują wszystkie polecenia, wytyczne itp. Gdyby któryś z nich się postawił to oczywiście spada ze stanowiska. Żaden z nich nie chciałby przed końcem swojej kariery odejść na emeryturę z niższego stanowiska więc gdyby polecono mu sypać konfetii, to zrobi to bez namysłu. Są również wyjątki, komendanci z politycznego nadania, za którymi stoi Partia. Taki może nawet sekretarkę klepnać w tył i nic mu się nie stanie. Tak jest wszędzie. sady nasze, służby nasze, wszystko bedzie nasze. ..
Widzę, że stawiasz sprawę jako polityczną, ja myślę, że jest nieco inaczej, bo można spełniać pewne warunki, żeby się nie narazić i służyć dobrze obywatelom, jedno nie wyklucza drugiego. Nie polityka odgrywa najważniejszą rolę, ale człowiek i jego charakter oraz podejście do innych ludzi.