Wybrany wątek opinii
Policja straciła w oczach społeczeństwa. komendanci wszystkich szczebli z nadania politycznego, Wykonują wszystkie polecenia, wytyczne itp. Gdyby któryś z nich się postawił to oczywiście spada ze stanowiska. Żaden z nich nie chciałby przed końcem swojej kariery odejść na emeryturę z niższego stanowiska więc gdyby polecono mu sypać konfetii, to zrobi to bez namysłu. Są również wyjątki, komendanci z politycznego nadania, za którymi stoi Partia. Taki może nawet sekretarkę klepnać w tył i nic mu się nie stanie. Tak jest wszędzie. sady nasze, służby nasze, wszystko bedzie nasze. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Widzę, że stawiasz sprawę jako polityczną, ja myślę, że jest nieco inaczej, bo można spełniać pewne warunki, żeby się nie narazić i służyć dobrze obywatelom, jedno nie wyklucza drugiego. Nie polityka odgrywa najważniejszą rolę, ale człowiek i jego charakter oraz podejście do innych ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0