UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ do nich w ogóle nie wiele dociera jeżeli chodzi o skargi obywateli, za to w umarzaniu spraw są błyskawiczni. @ To warto powtórzyć !!! Bardzo trafne !!! Piszesz nie wiele dociera? Ja ujmę to krócej - nic nie dociera !