UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam statystyk nie wyrobią. Hmmm. , . .. wiesz gówno mnie to obchodzi !!!! Są zgłoszenia, są wpisy w necie i problem trzeba rozwiązać !!!! Za to biorą kasę !!! Weź tylko ilość zgłoszeń, wpisów w necie - to jest statystyka i to olbrzymia. Skończ z pisaniem o statystykach, bo ludzi one nie obchodzą w przeciwieństwie do pozytywnych efektów działań.