Akcja "Długa przerwa"

14
07.09.2020
Akcja Długa przerwa
Elbląscy policjanci biorą udział w działaniach pod szkołami o nazwie „długa przerwa”. Akcja polega na patrolowaniu elbląskich szkół. Wszystko po to, by zapobiegać demoralizacji i przestępczości.  Funkcjonariusze będą także sprawdzali, czy młodzież stosuje przepisy sanitarne.  

W okolicach szkół pojawiły się policyjne służby obchodowe i patrolowe. Wszytko po to, by zapobiegać demoralizacji i przestępczości oraz żeby młodzież przestrzegała wytycznych  sanitarnych. „Długa przerwa” to działania, w których mundurowi odwiedzają także punkty gastronomiczne i sklepy w celu wyeliminowania sprzedaży nieletnim alkoholu. Zdarzają się także mniej przyjemne sytuacje – legitymowania. Mają na celu kontrole wagarowiczów i uciekinierów z placówek opiekuńczych.
    

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I dobrze. Niech chociaż policja zainteresuje się co młodzież robi, bo rodzice często nie mają ZIELONEGO pojęcia. Raz, że gówniarze są sprytni i udają niewiniątka a dwa, rodzice uważają, że ich dzieciak jest idealny.
(2020.09.07)

info

8  
  6
Polecam zajrzeć czasem w okolice skate parku. Stada chłystków z piwem, papierosami - a i trawa się zdarza
Hulaj ręka (2020.09.07)

info

4  
  2
Wytyczne sanitarne? Jakie wytyczne sanitarne?
Zdrowomyślący (2020.09.07)

info

3  
  1
To nie te czasy gdzie sklepikarz połasił się na kilkanaście złotych sprzedając małolatom piwo czy papierosy. Akcja na pokaz jak wiele działań.
(2020.09.07)

info

5  
  0
czasy ZOMO wracają.
(2020.09.07)

info

4  
  0
Kiedy patrole pojawią się w Wikrowie i Wiktorowie celem eliminacji poj*bów z ciężkimi nogami???
(2020.09.07)

info

3  
  0
W Polsce trzeba uczyć szacunku do przepisów i normalnego zachowania się, a nie jak jest teraz dzicz i samowola. Czasami policjanci powinni oczywiście zgodnie z przepisami "przycisnąć"gówniarzy, żeby coś do nich dotarło.
(2020.09.08)

info

1  
  1
Trudno jest zrozumieć, że tyle mówi się o dwóch miejscowościach wymienionych wyżej a tam w dalszym ciągu ci sami kierowcy naruszają przepisy odnośnie prędkości na odcinkach z jej ograniczeniem. Czyżby to do policja nie docierało? Może czas zacząć działać i pohamować nieco tych mistrzów kierownicy?
(2020.09.08)

info

3  
  0
Nie dziw się że do nich nic nie dociera jak widać i nie dotrze. Na próżno twoje biadolenie w necie. Tam statystyk nie wyrobią.
(2020.09.08)

info

1  
  0
do nich w ogóle nie wiele dociera jeżeli chodzi o skargi obywateli, za to w umarzaniu spraw są błyskawiczni.
(2020.09.08)

info

0  
  0