Akcja "Długa przerwa"
Elbląscy policjanci biorą udział w działaniach pod szkołami o nazwie „długa przerwa”. Akcja polega na patrolowaniu elbląskich szkół. Wszystko po to, by zapobiegać demoralizacji i przestępczości. Funkcjonariusze będą także sprawdzali, czy młodzież stosuje przepisy sanitarne.