UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę, że stawiasz sprawę jako polityczną, ja myślę, że jest nieco inaczej, bo można spełniać pewne warunki, żeby się nie narazić i służyć dobrze obywatelom, jedno nie wyklucza drugiego. Nie polityka odgrywa najważniejszą rolę, ale człowiek i jego charakter oraz podejście do innych ludzi.