UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że stawiasz sprawę jako polityczną, ja myślę, że jest nieco inaczej, bo można spełniać pewne warunki, żeby się nie narazić i służyć dobrze obywatelom, jedno nie wyklucza drugiego. Nie polityka odgrywa najważniejszą rolę, ale człowiek i jego charakter oraz podejście do innych ludzi.