37
05.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdzie maski? Jeszcze się nie obudziłeś/obudziłaś, że pandemii nie ma? Lecz sie na głowe i przestań załamywać ludzi
jak zawsze info po, wydarzeniu które sie odbyło brawo portel
wrrrrr (2020.09.06)
Raczej bym doradzał nosić maseczki i nie słuchać idio. ów, że pandemii nie ma oraz związane z nim zagrożenie !!! Bądźmy wszyscy rozsądni i odpowiedzialni, bo nie jesteśmy sami na tym świecie. Może inaczej zapytam, czy komuś korona spadnie z głowy jak będzie chodził w maseczce, chroniąc siebie i innych???
hukowe te auta
(2020.09.06)

info

0  
  1
Powinien być mandat za przekraczanie prędkości w sobotę o 19ej na płk. Dąbka. Duży niesmak wzbudzili we mnie uczestnicy zlotu promując wieczorne z.. po ulicach miasta.
(2020.09.06)

info

3  
  4
@DNCHBWKG. - Chłopcem jest i nim pozostanie, bez względu na wiek
Bo konie to ładne zwierzęta, ty nie masz żadnego. I co to ma wspólnego z ochroną środowiska? A twoje błędy, nieważne czy umyślnie zrobione, czy nie, to żenada i nie jest to śmieszne, świadczy to tylko o tobie
Tylko problem polega na tym, że nosząc maseczkę chronisz przede wszystkim tych bubków co chodzą bez maseczek, choć tu nie były konieczne
@DNCHBWKG. - DNCHBWKG to nasz elbląski stand-uper. Nikt z Was nie poznał się na jego poczuciu humoru. No trudno. .. Fajnie się czyta te wszystkie komentarze o szortach, starych podpicowanych gratach i braku masek. Znaczy, że wystawa zrobiła wrażenie :)
Bymep (2020.09.07)
"Komu i po co potrzebne 400 czy więcej koni, a gdzie ochrona środowiska"- Dodam, że niszczenie trawnika to też wykroczenie, poza tym widać, że u nas coraz więcej, co lubią decybele, a mam na myśli hałas. Nie jest to już choroba???
(2020.09.07)

info

0  
  2