37
05.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaciagnij sobie worek na smieci na glowe
Maseczka na ryj (2020.09.05)
Może Janek znowu zachlał?
Wydarzenie roku stare podrobione szroty i banda januszy i grażynek się zachwyca. .. .opera mydlana !!!
FSO (2020.09.06)
Komu i po co potszebne 400 czy wiencei koni a gdzie ohrona srodowiska
Pod maska ?
Pick (2020.09.06)
Impreza fajna. Szkoda tylko, że właściciele aut nie poczuli się do tego aby zaprezentować samochody i poszli sobie na stare miasto na tzw. "piwko". W tego typu imprezie raczej powinno się wyjść do ludzi. ..
Elaa (2020.09.06)
@FSO - a andrzeje nie mają nic, zwłaszcza w głowie
Młotkowski czy to nie ten od rekina i czterech łap?
sgda (2020.09.06)

info

2  
  1
@DNCHBWKG. - Drogi Gościu, to że ktoś nosi krótkie spodenki to chyba nie jakieś wykroczenie co??? Każdy nosi, co lubi nosić, z tym tylko, aby nie siał zgorszenia i obrzydzenia. Myślę, że nie powinieneś narzucać komuś, co ma nosić !!!!!
DNCHBWKG.   Ty się w Elblągu nie wyleczysz, potrzebujesz wybitnego specjalisty, lepiej emigruj do stolicy tam Ci pomogą. ..
(2020.09.06)

info

2  
  1