A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zaciagnij sobie worek na smieci na glowe
Może Janek znowu zachlał?
Wydarzenie roku stare podrobione szroty i banda januszy i grażynek się zachwyca. .. .opera mydlana !!!
Komu i po co potszebne 400 czy wiencei koni a gdzie ohrona srodowiska
Pod maska ?
Impreza fajna. Szkoda tylko, że właściciele aut nie poczuli się do tego aby zaprezentować samochody i poszli sobie na stare miasto na tzw. "piwko". W tego typu imprezie raczej powinno się wyjść do ludzi. ..
@FSO - a andrzeje nie mają nic, zwłaszcza w głowie
Młotkowski czy to nie ten od rekina i czterech łap?
@DNCHBWKG. - Drogi Gościu, to że ktoś nosi krótkie spodenki to chyba nie jakieś wykroczenie co??? Każdy nosi, co lubi nosić, z tym tylko, aby nie siał zgorszenia i obrzydzenia. Myślę, że nie powinieneś narzucać komuś, co ma nosić !!!!!
DNCHBWKG. Â Ty siÄ™ w ElblÄ…gu nie wyleczysz, potrzebujesz wybitnego specjalisty, lepiej emigruj do stolicy tam Ci pomogÄ…. ..