A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Albo mustangi, albo hałasujące samoloty, gdzie byś nie był to totalny hałas - to staje się już chore. Nikt nie zważa na środowisko, przecież takie mustangi to jeden wielki smród i kupa hałasu !!!!
@DNCHBWKG. - DNCHBWKG to nasz elbląski stand-uper. Nie poznaliście się na jego poczuciu humoru. No trudno. ..
Co to za, zawistne skomlenie. W kwestii środowiska proponuję zacząć od siebie i spójrzeć na wszechobecną niemiecką myśl technologiczną na naszych drogach w postaci smorodzących dieseli od wv, audi, opel. .. Nudne to jest to elblaskie biadolenie. Nie ma zle, cos zrobia jeszcze gorzej. Leczcie się wiecznie marudzący nieudacznicy!!l
@Elaa - Nie na piwko tylko coś zjeść nie wszyscy latają na bateryjkach duracele
@wrrrrr - Zanim zaczniesz narzekać, sprawdź. Widocznie nie umiesz czytać... https://www.portel.pl/kultura/czterokolowe-rumaki-pod-elblaskim-muzeum/119550
@KucykPony - @ - "naszych drogach w postaci smorodzÄ…cych dieseli od wv, audi, opel. "- A znasz jakieÅ› lepsze marki???
@KucykPony - Lecz siÄ™ wiecznie marudzÄ…cy nieudaczniku !!l