UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinien być mandat za przekraczanie prędkości w sobotę o 19ej na płk. Dąbka. Duży niesmak wzbudzili we mnie uczestnicy zlotu promując wieczorne z.. po ulicach miasta.


Anuluj