UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinien być mandat za przekraczanie prędkości w sobotę o 19ej na płk. Dąbka. Duży niesmak wzbudzili we mnie uczestnicy zlotu promując wieczorne z.. po ulicach miasta.
Powinien być mandat za przekraczanie prędkości w sobotę o 19ej na płk. Dąbka. Duży niesmak wzbudzili we mnie uczestnicy zlotu promując wieczorne z.. po ulicach miasta.