Wybrany wątek opinii

Jam jest chłopem, a piszę to, aby nie określano mego postu, że spłodziła go nawiedzona baba. Przejrzałem zdjęcia i nadziwić się nie mogę. Oto dorosłe, no stare chłopy, paradują w krótkich porciętach jakby zdzeciniali i pozostali na etapie starszaka z dietsadu. To już synkowie nie uchodzi, bo trąci dziwactwem. Dorosły chłop i w takich majtach no to jeszcze brakuje mu opiekunki, która trzymałaby go za rąsię no i może wyprowadziła siusiu. Do jasnej ciasnej weźta dorośnijta i przestańta ćwiczyć głupa i ubierajcie się jak na mężczyznę przystoi. I nie chodzi tu o pogodę czy o nie pojętą wygodę lecz o zasadę. Krótkie spodenki to nosimy na plaży albo w obejściu swojej daczy czy w czasie pracy na działce.
DNCHBWKG. (2020.09.05)
@DNCHBWKG. - Ty delikatnie mówiąc jakiś psychiczny jesteś
ŁoMatko (2020.09.05)
@DNCHBWKG. - Za komuny byl taki zwyczaj, ze tylko dzieci chodzily w spodenkach. Ostro komuna plynie w zylach :D
PreczZKomuno! (2020.09.05)
@DNCHBWKG. - Drogi Gościu, to że ktoś nosi krótkie spodenki to chyba nie jakieś wykroczenie co??? Każdy nosi, co lubi nosić, z tym tylko, aby nie siał zgorszenia i obrzydzenia. Myślę, że nie powinieneś narzucać komuś, co ma nosić !!!!!
(2020.09.06)
@DNCHBWKG. - Chłopcem jest i nim pozostanie, bez względu na wiek
(2020.09.06)
@DNCHBWKG. - DNCHBWKG to nasz elbląski stand-uper. Nikt z Was nie poznał się na jego poczuciu humoru. No trudno. .. Fajnie się czyta te wszystkie komentarze o szortach, starych podpicowanych gratach i braku masek. Znaczy, że wystawa zrobiła wrażenie :)
Bymep (2020.09.07)
@DNCHBWKG. - DNCHBWKG to nasz elbląski stand-uper. Nie poznaliście się na jego poczuciu humoru. No trudno. ..
(2020.09.07)
Powrót do komentarzy