Wybrany wątek opinii

Raczej bym doradzał nosić maseczki i nie słuchać idio. ów, że pandemii nie ma oraz związane z nim zagrożenie !!! Bądźmy wszyscy rozsądni i odpowiedzialni, bo nie jesteśmy sami na tym świecie. Może inaczej zapytam, czy komuś korona spadnie z głowy jak będzie chodził w maseczce, chroniąc siebie i innych???
(2020.09.06)
Tylko problem polega na tym, że nosząc maseczkę chronisz przede wszystkim tych bubków co chodzą bez maseczek, choć tu nie były konieczne
(2020.09.06)
Powrót do komentarzy