UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DNCHBWKG. - DNCHBWKG to nasz elbląski stand-uper. Nikt z Was nie poznał się na jego poczuciu humoru. No trudno. .. Fajnie się czyta te wszystkie komentarze o szortach, starych podpicowanych gratach i braku masek. Znaczy, że wystawa zrobiła wrażenie :)
Bymep