UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Raczej bym doradzał nosić maseczki i nie słuchać idio. ów, że pandemii nie ma oraz związane z nim zagrożenie !!! Bądźmy wszyscy rozsądni i odpowiedzialni, bo nie jesteśmy sami na tym świecie. Może inaczej zapytam, czy komuś korona spadnie z głowy jak będzie chodził w maseczce, chroniąc siebie i innych???