A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Żaba wyklepie.
@Gość200 - uderzyłem kiedyś w drzewo, cudem żyje, nie jestem hieną, ale czy to powód żeby być śmiertelnie poważnym? Trzeba się cieszyć, życie i tak jest krótkie
Kto normalny jeździ takim starym samochodem? Takie graty powinno sie obligatoryjne złomowac. Kogo nie stać na normalny samochód jezdzi pkp pks. Będzie bezpieczniej dla wszystkich.
A stary wklepie
Nie śmierć, tylko śmierdziel, który pisze takie bzdury. .taka prawda. .!!!
Ale mogła się chociaż zdrzemnąć!!!
Wieśvagen i wieśniak za kierownicą i mamy skutki. ..
ale miała szczęście. .. .
99% wypadków to nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze
@codzienniejeżdżęS7 - Następnym razem może szczęścia nie mieć. Znając wiejskie przyzwyczajenia za jakiś czas znowu trafi na jakieś drzewo, ale skutki mogą być opłakane. nie wyciągają z takich wypadków wniosków, tego raczej jestem pewien.