44
05.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Żaba wyklepie.
(2020.09.05)
@Gość200 - uderzyłem kiedyś w drzewo, cudem żyje, nie jestem hieną, ale czy to powód żeby być śmiertelnie poważnym? Trzeba się cieszyć, życie i tak jest krótkie
(2020.09.05)
Kto normalny jeździ takim starym samochodem? Takie graty powinno sie obligatoryjne złomowac. Kogo nie stać na normalny samochód jezdzi pkp pks. Będzie bezpieczniej dla wszystkich.
turban (2020.09.06)

info

0  
  8
A stary wklepie
(2020.09.06)
Nie śmierć, tylko śmierdziel, który pisze takie bzdury. .taka prawda. .!!!
(2020.09.06)
Ale mogła się chociaż zdrzemnąć!!!
(2020.09.06)
Wieśvagen i wieśniak za kierownicą i mamy skutki. ..
Pan na włościach (2020.09.06)

info

2  
  6
ale miała szczęście. .. .
codzienniejeżdżęS7 (2020.09.06)
99% wypadków to nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze
(2020.09.06)
@codzienniejeżdżęS7 - Następnym razem może szczęścia nie mieć. Znając wiejskie przyzwyczajenia za jakiś czas znowu trafi na jakieś drzewo, ale skutki mogą być opłakane. nie wyciągają z takich wypadków wniosków, tego raczej jestem pewien.
(2020.09.06)