A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"nie dostosowanie "- chyba piszemy razem, czyli niedostosowanie - o ile dobrze pamiętam.
@surmek - Zapraszam do Raczek to zobaczysz jak często Policja kontroluje prędkość poprzez stałe pomiary oraz nieoznakowane BMW
To wytłumacz, dlaczego tak dużo jest wypadków właśnie na terenach wiejskich, a poza tym, dlaczego tak wielu piratów drogowych i poj. .ów??? Jadąc terenami podelbląskich miejscowości jeszcze nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, żeby każdy kierowca jechać poprawnie a ściśle mówiąc zgodnie z przepisami. Raczej nie wybielałbym Policji, bo na to nie zasługują w przypadku terenów wiejskich - zbyt dużo jest młodych idio. ów na drogach w autach typu VW passat (najczęściej), VW Golf itp.
Nie wszędzie można użyć nieoznakowane radiowozy, aby wyłapać piratów drogowych, ponieważ niektóre odcinku dróg z ograniczeniami prędkości nie są na tyle długie, żeby tego pomiaru dokonać. Odnośnie pomiarów prędkości w inny sposób to na terenach wiejskich a trochę się nimi poruszam po prostu nie widzę i nie spotykam, to dlaczego miałbym mówić, że jest inaczej. Poza tym najlepszym miernikiem wyników jest to, czy kierowcy jeżdżą poprawnie czy też nie. Ja w większości przypadkach widzę negatywne zachowania kierowców i tyle w temacie.
No i tu byś się zdziwił
I po co wypisujesz takie głupoty jak nie masz bladego pojęcia co się tak na prawdę wydarzyło
- No i tu byś się zdziwił - W jakim sensie, może coś napisz konkretnego?
Chodzi o to ze jest małej postury, 180 ma napewno. jeżeli nie więcej
Wieś już w akcji patrząc po wpisach i łapkach w dół. Wystarczy się przejechać na obrzeżach Elbląga, żeby sobie wyrobić zdanie. Zapraszam również na tereny wiejskie w weekendy późnym wieczorem albo w nocy.
180 cm ma ta kierująca tym pojazdem? Jeżeli tak, to jak na kobietę to rzadko spotykane.