Wybrany wątek opinii
Niech dziekuje Bogu ze przy takim uderzeniu nic sie jej nie stalo.
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
niech dziekuje sobie ze zapieła pasy i miala auto z poduszka powietrzną
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Przy bocznym uderzeniu poduszka w kierownicy niewiele dała
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Niech dziękuje Bogu że, uderzyła słupkiem a nie parę cm bliżej środka auta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Ale mogła się chociaż zdrzemnąć!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1