Wybrany wątek opinii

Niech dziekuje Bogu ze przy takim uderzeniu nic sie jej nie stalo.
(2020.09.05)
niech dziekuje sobie ze zapieła pasy i miala auto z poduszka powietrzną
(2020.09.05)
Przy bocznym uderzeniu poduszka w kierownicy niewiele dała
(2020.09.05)
Niech dziękuje Bogu że, uderzyła słupkiem a nie parę cm bliżej środka auta.
Ksiądz (2020.09.05)
Ale mogła się chociaż zdrzemnąć!!!
(2020.09.06)
Powrót do komentarzy