A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech dziękuje Bogu że, uderzyła słupkiem a nie parę cm bliżej środka auta.
jakby dostosowała prędkość do warunków na drodze to nic by się nie stało ale niestety w takich przypadkach prędkość działania mózgu nie jest w stanie się szybko zaadoptować do nagle znikąd pojawiającego się deszczu i mokrej nawierzchni i SPIĘCIE w mózgu i BUM w drzewo. Schemat stary jak świat i dotyczy chłopów, bab i wszystkich powiązanych sytuacji. TO SIĘ NAZYWA BRAK WYOBRAŹNI choć może i nie do końca bo wtedy dzieci byłyby mistrzami kierownicy. Zdrowia życzę
mam nadzieję że ten słupek puknął ją chociaż troszkę w głowę i coś zrozumie bo szkoda kolejnego auta dać pani i szkoda drzew na takich kierowców bomowców
mandat za brak maseczki dla pana policjanta
@Jezus - najlepiej sie polozyc i nic nie robic
to jakis paradox
sam powinien sie ukarac, wymierzyc sobie policzek w twarz XD
Gosia
Ludzie po co te durne komentarze?to mogło spotkać każdego!!!a wy jak hieny komentujecie jak byście swojego życia nie mieli!!!!
jak zwykle strażacy pomagają i ratują życie a ni policja która przyjedzie po czasie na gotowe ukarać kogo się da