UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gość200 - uderzyłem kiedyś w drzewo, cudem żyje, nie jestem hieną, ale czy to powód żeby być śmiertelnie poważnym? Trzeba się cieszyć, życie i tak jest krótkie
@Gość200 - uderzyłem kiedyś w drzewo, cudem żyje, nie jestem hieną, ale czy to powód żeby być śmiertelnie poważnym? Trzeba się cieszyć, życie i tak jest krótkie