UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gość200 - uderzyłem kiedyś w drzewo, cudem żyje, nie jestem hieną, ale czy to powód żeby być śmiertelnie poważnym? Trzeba się cieszyć, życie i tak jest krótkie


Anuluj