UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto normalny jeździ takim starym samochodem? Takie graty powinno sie obligatoryjne złomowac. Kogo nie stać na normalny samochód jezdzi pkp pks. Będzie bezpieczniej dla wszystkich.

turban

Anuluj