Kobieta kierująca vw polo uderzyła w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (5 września) po godz. 14 przed miejscowością Tropy Elbląskie kobieta kierująca volkswagenem uderzyła w drzewo. Poszkodowana została zabrana do szpitala na badania. Przez kilkadziesiąt minut droga w kierunku Markus była zablokowana. Zobacz zdjęcia.