UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@codzienniejeżdżęS7 - Następnym razem może szczęścia nie mieć. Znając wiejskie przyzwyczajenia za jakiś czas znowu trafi na jakieś drzewo, ale skutki mogą być opłakane. nie wyciągają z takich wypadków wniosków, tego raczej jestem pewien.


Anuluj