UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@codzienniejeżdżęS7 - Następnym razem może szczęścia nie mieć. Znając wiejskie przyzwyczajenia za jakiś czas znowu trafi na jakieś drzewo, ale skutki mogą być opłakane. nie wyciągają z takich wypadków wniosków, tego raczej jestem pewien.