48
03.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy choćby jedna osoba która tu pisze komentarze mieszka na tej ulicy? Czy wy wszyscy piszący te bzdurne komentarze chcielibyście z własnego mieszkania wychodzić przez płot? chyba nie. Nawet młody człowiek nie chciał by. Czy zastanowiliście się, że na tej ulicy mieszkają strarsze osoby lub niepełnosprawne? Albo też z innymi schorzeniami? Zdrowy młody człowiek nie chce skakać przez płot chociaż może. Czy taki pracownik który kopie dziury przed klatką nie ma mózgu żeby położyć deski przed klatką by ludzie mogli wyjść z domu jak ludzie? Może i ktoś roszczeniowy napisał list do redakcji, ale miał rację. Weźcie wy się wszyscy ogarnijcie.
Wstydmizawas (2020.09.05)

info

0  
  1
A może ktoś sprawdzi czy te płotki i ogrodzenia są legalnie postawione. Jaki problem zobić dziure w tym ogrodzeniu i bezpiecznie sie przemieszczać. Tym bardziej że powinien być dostęp do budynku. Ogrodzenie po sam chodnik a parkowanie aut na nim, mimo posiadania garaży od strony podwórka.
Ggrzechu (2020.09.05)
@Ggrzechu - Nie po to były postawione płoty by robić w nich dziury. Robotnicy powinni zrobić kładki od razu i nie byłoby problemu
Wstydmizawas (2020.09.05)
"Zapachniało"tu hororrem. Dzieci przerzucane przez 50cm płotek, wybrany na 25cm chodnik. Tragedia!!!! Nadal twierdzę, że ktoś "robi koło pióra"wykonawcy.
(2020.09.05)

info

0  
  0
@Wstydmizawas - Postawione są nielegalnie.
spec (2020.09.05)
mnie kobieta oszukuje ma kochanka
(2020.09.05)

info

0  
  0
nie gwiazdorz zjedz snickersa
(2020.09.05)

info

0  
  0
.. .stary komuch który słucha muzyki z jamnika z parapetu. .. .Od jamnika to wara.
doktor (2020.09.06)