UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowi roszczeniowcy tam mieszkają. Przechodzac zawsze ktoś dziwny tam albo stoi j plotkuje a to zle a to zle albo puszcza muzyke z okna siedzac w oknie. 3ci swiat. :)

CH

Anuluj