UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowi roszczeniowcy tam mieszkają. Przechodzac zawsze ktoś dziwny tam albo stoi j plotkuje a to zle a to zle albo puszcza muzyke z okna siedzac w oknie. 3ci swiat. :)
CH
Typowi roszczeniowcy tam mieszkają. Przechodzac zawsze ktoś dziwny tam albo stoi j plotkuje a to zle a to zle albo puszcza muzyke z okna siedzac w oknie. 3ci swiat. :)
CH